Ajo mori urime të shumta në ditën e saj të rëndësishme

Ajo mori urime të shumta në ditën e saj të rëndësishme

Dita e sotme për këngëtaren e njohur të skenës muzikore, Mirsa Kërqelin ishte më e veçantë. Këngëtarja e hitit “Djaloshi im” sot festoi ditëlindjen e 31-të, shkruan rtv21.tv

Me rastin e ditëlindjes, këngëtarja natyrisht se ka m arrë urime të shumta nga familjarë, miqë e kolegë të shumtë. Se Mirsa ka marë urime të shumta shihet nga një imazh që ajo ka hedhur në instagram, me ç’rast ka bërë të ditur se sot ka ditëlindjen.

Mirsa tash e sa vite jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës së bashku me bashkëshortin dhe dy fëmijët. Këngëtarja e mirënjohur Mirsa Kërqeli, e cila për ca kohë kishte pauzuar nga skena muzikore, tashmë po sjellë disa përpunime të këngëve./21Media