Versioni i ri i këngës së dikurshme të Mirsës

Versioni i ri i këngës së dikurshme të Mirsës

Mirsa Kerqeli dhe Butrint Rashiti kanë publikuar versionin e ripërpunuar të këngës “E dashuruar”.

Kjo këngë dikur ishte kënduar nga vet artistja në bashkëpunim me Armend Shabanin, shkruan rtv21.tv

Ky nuk është bashkëpunimi i parë i artistëve, pasi që muaj më parë të dy këngëtarët gjilanas kishin kënduar këngën “Pa fat”, të Sinan Vllasaliut dhe Nora Istrefit./21Media