Vajza e Mirsës mbush 2 vjet

Vajza e Mirsës mbush 2 vjet

Këngëtarja e njohur Mirsa Kërqeli ka ndarë një lajm të gëzueshëm me ndjekësit e saj në Instagram. Ajo po feston ditëlindjen e dytë të vajzës së saj Anës.

Mirsa ka bërë një dedikim për të bijen. “Urime ditelindja my princes 👑 te uroj shendet fat e gjitha te mirat ne jete🙏 embelsira jon te duam…💜💕💜💕💜💕💜💕💜💕💜💕💜”, ka shkruar Mirsa në Instagram ku ka publikuar fotografi.


Ana është fëmija i dytë i Mirsës. Ajo dhe bashkëshorti i saj kanë edhe një djal pesë vjeçar, Tiarin.

Mirsa jeton në Amerikë me familjen e saj, pas një pauze të gjatë në muzikë ajo vitin e kaluar është rikthyer me disa covera./21Media