Ndau kujtime të bukura me familjen

Ndau kujtime të bukura me familjen

Njëra ndër artistet më të dashura shqiptare, Mirsa Kërqeli, publikoi disa fotografi të bukura, ku shfaqet e lumtur përkrah familjes së saj, bashkëshortit Granitit dhe fëmijëve Tiarit dhe Anës.

Mirsa në vitin 2011 i dha fund beqarisë duke u fejuar me Granitin dhe më pas ata edhe u martuan. Ata jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan rtv21.tv

 

ps://www.w3.org/1999/xlink”>
View this post on Instagram

 

❤️💜❤️💜

A post shared by Mirsa Kerqeli (@mirsakerqelii) on

Këngëtarja e mirënjohur, Mirsa Kërqeli, e cila për ca kohë kishte pauzuar nga skena muzikore, së fundi ka sjellë disa përpunime të këngëve./21Media