​ Luan Daka merr çmimin për vepër kombëtare jetësore

​ Luan Daka merr çmimin për vepër kombëtare jetësore

Në një ceremoni solemne, sot u dhanë çmimet vjetore për teatër. Çmimin për veprën kombëtare jetësore, Ministria e Kulturës sot ia dorëzoi aktorit dhe regjisorit, Luan Daka.(E pergaditi-Lorik BAKIJA)./21Media