Një video e postuar në “TikTok” tregon momentin qesharak kur një grua e hutuar ngatërron një shenjë të një iPad për një ekran dixhital ndërsa qëndronte në rrugë.

Pamjet e gruas tregojnë se ajo po përpiqet të kuptojë se si të funksionojë imazhin e tabletit dixhital, transmeton rtv21.tv.

Shenja udhëzon shoferët që të shtypin numrin 4 në pajisjet e tyre për të kontrolluar marrjet e porosive mobile.

Pamjet u postuan të mërkurën dhe që prej asaj kohe ka grumbulluar gati 815,000 pëlqime dhe afër 17,000 komente./21Media