Ky është moment i adhurueshëm kur një këlysh leopard arrin të puthë nënën e tij në hundë dhe t’i ofrojë asaj një përqafim.

Fotoja e bukur është bërë në fushat e Rezervatit Kombëtar të Lojërave Masai Mara në Kenia nga fotografi Jeffrey Wu.

Kamera e tij kapi momentin kur këlyshi i qeshur qëndron në këmbët e pasme dhe tërhiqet deri tek mamaja e tij për t’i dhënë një puthje. Ky moment është duke bërë xhiron nëpër mediat sociale duke ja shkrirë zemrat të gjithëve./oranews