Po kërkohet edhe për një person tjetër

Po kërkohet edhe për një person tjetër

Pamjet e shpëtimit të 33 vjeçarit Adriatik Bode, i cili mbeti i bllokuar në rrënojat e hotel “Mira Mare” në Durrës janë postuar në facebook nga zjarrfikësit e Mallakastrës.

Nën rrënojat e hotel “Mira Mare” aktualisht po kërkohet dhe për një person tjetër.

Nga tërmeti numërohen deri tani 42 të vdekur./oranews