Ngjarje tronditëse

Ngjarje tronditëse

Një video e filmuar në një tren të New Yorkut tregon një përleshje tronditëse mes një burri dhe gruaje, që përfundon duke e tërhequr zvarrë gruan nga flokët prej treni. Dyshja u kapën duke luftuar në tren, ndërsa video është postuar në Twitter të enjten, në trenin e lidhur me Bronx 6. Klipi i shkurtër fillon në mes të zënkës, burri e godet atë në tokë, dhe ajo e godet vazhdimisht, transmeton rtv21.tv

Burri e paralajmëroi gruan të zbresë para se ta tërhiqte nga flokët dhe ta gjuante nga treni. Për më shumë ndiqni videon./21Media