Artistët e njohur të estradës shqiptare, Fero dhe Morena Taraku kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë.

“Money” mban titullin kënga e re, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur producenti M.O.B, kurse tekstin e kanë shkruar vet artistët.

Këtë këngë dyshja e kanë publikuar edhe me videoklip./21Media