Femra më e komentuar e estradës

Femra më e komentuar e estradës

Këngëtarja dhe modelja e mirënjohur, Morena Taraku është ndër femrat më të komentuara të estradës. Përveç jetës së saj profesionale, ajo komentohet edhe për jetën e saj private dhe ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Në Instagram, ku numëron mbi 877 mijë ndjekës, Morena ka publikuar një fotografi me bikini nga Dubai, ku shfaqet shumë seksi.

Morena bën një jetë shumë luksoze.

“Dashni” është projekti i fundit i Morenës në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur, Sabri Fejzullahun. Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe deri tani numëron mbi një milion klikime në Youtube./21Media