Ndeshja e sotme e Kosovës me Maqedoninë e Veriut po pritet me shumë emocione nga të gjithë shqiptarët, shkruan rtv21.tv

Tash kur kanë mbetur edhe pak orë para ndeshjes, këngëtarja e njohur Morena Taraku ka publikuar një fotografi, ku shfaqet shihet e veshur me fanellën e Kosovës dhe shkruan “Sonte Kosove”.

Ndeshja e Kosovës me Maqedoninë e Veriut fillon në ora 20:45./21Media