Këngëtarja e njohur, Morena Taraku ka publikuar projektin e ri muzikor të shoqëruar edhe me videoklip.

“Alexander”, titullohet kënga e re e Morenës, shkruan rtv21.tv

Në videoklipin e këngës, Morena shfaqet si gjithmonë me një stil të veçantë.

 

Ndryshe, “Bad girl” është projekti i fundit muzikor i Morena Tarakut, të cilin e ka në bashkëpunim me Stresin. Projekti është publikuar më 25 shtator dhe deri tani në Youtube ka mbi 2 milion e 600 mijë klikime./21Media