Morena në pushime

Morena në pushime

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Morena Taraku arrin që gjithmonë të jetë pjesë e mediave rozë. Për Morenen shpesh shkruhet edhe në lidhje me jetën e saj luksoze.

Veshjet e shtrenjta, pushimet në vendet luksoze janë disa prej atyre që Morena vazhdimisht i pasqyron përmes rrjeteve sociale.

Morena aktualisht është duke qëndruar për pushime në Tajlandë nga ku vazhdimisht po publikon imazhe të ndryshme.

Në një video të publikuar në Instagram Morena shfaqet joshëse në bikini në bikini ngjyrë të bardhë. “Ëndërr e madhe”, ka shkruar Morena poshtë videos për të cilën mori komente të shumta nga ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

GREAT DREAM 🐊 ________________________ #phiphiisland #thailand

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Ndryshe, Morena Taraku dje ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Messed Call”. Kënga ka arritur mbi 96 mijë klikime në Youtube./21Media