Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku muajve të fundit ka qenë në qendër të vëmendjes për shakk të jetës së saj private.

Kësaj radhe, Morena ka publikuar në Instagram disa biseda falso ku pretendohej se disa persona kishin komunikuar me të.

E për të iu përgjigjur këtyre, Morena përmes një postimi në Insastory ka treguar se është në lidhje.

“Jam në lidhje dhe jam e lumtur”, ka shkruar ndër tjerash Morena./21Media