Ndryshimi i Morenës

Ndryshimi i Morenës

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.

Morena nuk ndalon duke postuar fotografi të ndryshme në Instagram. Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duket shumë më ndryshe.

26-vjeçarja duket se ka shkurtuar flokët  dhe është bërë bionde, kështu duke marrë një pamje ndryshe me të cilën mezi njihet.

Ndryshe, “Messed Call” titullohet projekti i fundit i Morenës të cilin e publikoi vitin e kaluar./21Media