Fotografia e Morenës që po merr vëmendje të madhe

Fotografia e Morenës që po merr vëmendje të madhe

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku është njëra ndër femrat më të komentuara të showbiz-it vendor, shkruan rtv21.tv

Morena ka një numër të madh ndjekësish në rrjetin social Instagram, ku vazhdimisht publikon fotografi dhe video nga puna dhe përditshmëria e saj.

Së fundmi, Morena i ka habitur të gjithë me fotografinë në të cilën shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme.

Ndryshe, Morena pritet që shumë shpejt të publikojë projektin e ri muzikor të titulluar “Missed Call”./21Media