Pamje nga xhirimet e klipit të ri

Pamje nga xhirimet e klipit të ri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka paralajmëruar fansat për projektin e ri muzikor të titulluar “Missed Call”, shkruan rtv21.tv

Morena ka finalizuar xhirimet e videoklipit të ri dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

“Missed Call, vjen këtë vikend, a jeni gati?”, ka shkruar këngëtarja krahas fotografisë, në të cilën shfaqet në një veturë luksoze.

 

View this post on Instagram

 

#MISSEDCALL 🎬 COMING THIS WEEKEND ARE U READY YESS/NO ? LEAVE YOUR COMMENT HERE 🚧

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Ndryshe, “Swag” është projekti i fundit muzikor që Morena ka sjellë më 14 korrik. Kënga ka arritur mbi një  milion klikime në Youtube./21Media