Morena hoqi nga Instagrami të gjithë miqtë

Morena hoqi nga Instagrami të gjithë miqtë

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ditëve të fundit ka qenë mjaft e përfolur për veprimin që e ka bërë në rrjetin social Instagram.

Morena hoqi nga Instagrami të gjithë miqtë dhe la vetëm llogarinë e qenit të saj, Boo Moi, shkruan rtv21.tv

Kurse, sot me anë të një postimi, Morena sqaroi gjithçka në lidhje me këtë veprim.

@boo_moi me besoni eshte miku me real dhe me besnik qe kam, keshtu qe vendosa ta bej te famshem boo moin parase gjithe ata qe perkraha deri sot”, ka shkruar Morena në Instagram.

Projekti i fundit i saj është “Swag”. Artistja, si çdo herë edhe kësaj radhe ka ardhur me klip të veçantë, ku shfaqet me një ndryshim në flokët e saj./21Media