Morena me thënie motivuese

Morena me thënie motivuese

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku, muajin e kalaur ka qenë një prej emrave më të komentuar në media, në lidhje me një skandal që ka të bëjë me veturën e Morenës, të cilën ajo e solli në Kosovë,

Karshi këtyre Morena e zgjodhi heshtjen, duke mos u prononcuar as njëherë rreth këtij rasti, shkruan rtv21.tv

Teksa ditë më parë publikoi një fotografi me babain ku kishte bërë një dedikim special për të, Morena gjatë ditës së sotme,  për fansat e saj vendosi të shkruajë një thënie motivuese.

“Unë besoj se e vërteta flet vet një ditë, pa e njollosur askënd nga goja ime”, ka shkruar Morena.

Projekti i fundit muzikor i Morenës është “MISSED CALL”, i cili është publikuar më 20 tetor deri tani në Youtube numëron rreth 900 mijë klikime./21Media