Këngëtarja  e njohur, Demi Lovato është fejuar mbrëmë. Ajo ka pranuar propozimin buzë detit nga i dashuri i saj, Max Erich.

Lovato këtë e bëri të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale ku shkroi fjalët më të mira për të fejuarin e saj.

“Kur isha vajzë e vogël, babai im  gjithmonë më quante” partneren e tij të vogël “- diçka që mund të dukej e çuditshme…Për mua ka kuptim të përsosur. Dhe sot ajo fjalë ka kuptim të përsosur përsëri. Sot zyrtarisht do të jem partneri i dikujt tjetër ”, shkroi Demi në njoftimin e saj në Instagram.

Ajo ka  vazhduar, “@maxehrich – Unë e dija se të kam dashur që në momentin që të takova. Ishte diçka që nuk mund ta përshkruaj për këdo që nuk e ka përjetuar atë në herën e parë, por për fat të mirë edhe ti kurrë nuk u ndjeva aq e dashur pa kushte nga dikush në jetën time (përveç prindërve të mi)  me të meta dhe të gjitha. Ti kurrë nuk më bën presion të jem dikush tjetër përveç vetvetes. Dhe ti më bën të të jem versioni më i mirë i vetvetes. Jam e nderuar që pranoj  propozimin tënd për martesë. Të dua  më shumë sesa një titull mund të shprehej por unë jam gati për të filluar një familje dhe jetë me ty”, shkroi ndër tjerash Demi.

 

View this post on Instagram

 

When I was a little girl, my birth dad always called me his “little partner” – something that might’ve sounded strange without his southern cowboy like accent. To me it made perfect sense. And today that word makes perfect sense again but today I’m officially going to be someone else’s partner. @maxehrich – I knew I loved you the moment I met you. It was something I can’t describe to anyone who hasn’t experienced it firsthand but luckily you did too.. I’ve never felt so unconditionally loved by someone in my life (other than my parents) flaws and all. You never pressure me to be anything other than myself. And you make me want to be the best version of myself. I’m honored to accept your hand in marriage. I love you more than a caption could express but I’m ecstatic to start a family and life with you. I love you forever my baby. My partner. Here’s to our future!!!! 😩😭❤️🥰😍 Ps. THANK YOU @angelokritikos FOR HIDING BEHIND ROCKS AND CAPTURING THE ENTIRE THING!!! I love you boo!!!

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Max, 29 vjeç, gjithashtu  kumtoi lajmin e lumtur, përmes Instagramit, “Ahhhh ti je  çdo këngë dashurie, çdo film, çdo lirikë, çdo poezi, gjithçka që mund të ëndërroja ndonjëherë…Fjalët nuk mund të shprehin se si pafundësisht jam i dashuruar me ty jam përgjithmonë. Nuk mund të kaloj një sekondë tjetër të kohës sime këtu në Tokë pa mrekullinë e të pasurit ty si gruan  time. “, shkroi ndër tjerash Max.

Thashethemet  për lidhjen romantike mes Demi dhe Max  filluan në Mars kur dyshja shkëmbyen komente të në rrjetet sociale  sociale./21Media