Miranda i këndon dhimbjes që ndjehet pas humbjes së personave të dashur

Miranda i këndon dhimbjes që ndjehet pas humbjes së personave të dashur

Një baladë me tekst emocionues dhe domethënës është publikuar nga këngëtarja e njohur, Miranda Hashani.

“Mos ik” mbanë titullin projektin që është një dedikim për të gjithë ata që kanë humbur dikë dhe dhimbjen që ndjejnë.

Kënga e punuar nga Afrim Macula me tekst të Valerinës është publikuar para pak ditëve dhe po pëlqehet nga publiku rtv21.tv

Ndryshe, në korrik të vitit 2018, ajo ka publikuar këngën “Amaneti i Nanës”, përmes së cilës ka pasqyruar rëndësinë dhe dashurinë ndaj gjuhës, kombit dhe traditave shqiptare. Kënga deri tani numëron mbi 35 mijë klikime në kanalin Youtube./21Media