Miranda vjen me baladë

Miranda vjen me baladë

Këngëtarja e njohur, Miranda Hashani, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor të titulluar “Mos ik”, shkruan rtv21.tv

Kënga e re nga Miranda e zhanrit baladë do të publikohet nesër.

Në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj një pjesë nga projekti i ri muzikor “Mos ik”.

 

View this post on Instagram

 

“Mos ik”

A post shared by Miranda Hashani (@hashanimiranda) on

Ndryshe, në korrik të vitit 2018, ajo ka publikuar këngën “Amaneti i Nanës”, përmes së cilës ka pasqyruar rëndësinë dhe dashurinë ndaj gjuhës, kombit dhe traditave shqiptare. Kënga deri tani numëron mbi 35 mijë klikime në kanalin Youtube./21Media