Këngëtarët e njohur, Dafina Zeqiri dhe Yll Limani kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Mos shko” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është e zhanrit RnB. Për melodinë dhe muzikën u përkujdes vetë Dafina Zeqiri, shkruan rtv21.tv

“Mos shko” është publikuar edhe me videoklip epik, në të cilin dyshja vijnë me një performancë mjaft të veçantë./21Media