Temperaturat maksimale do të shkojnë deri në 17 gradë celsius

Temperaturat maksimale do të shkojnë deri në 17 gradë celsius

Sot do të mbajë mot me diell dhe kryesisht i qetë. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-3 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga veriu dhe verilindja e lehtë deri mesatare.