Sot mbi vendin tonë do të jetë mot mesatarisht me vranësira dhe i thatë

Sot mbi vendin tonë do të jetë mot mesatarisht me vranësira dhe i thatë

Sipas shërbimit hidrometeorologjik, gjatë pasditës do të ketë reshje të shiut.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare në jug dhe juglindje.

Temperatura e mëngjesit nga pesë në 11 gradë, dhe më e larta ditore nga 16 deri në 21 gradë./21Media