Moti sot me diell dhe vranësira

Për sot parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ndërsa lokalisht pritet të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu.

Era do të fryjë kryesisht nga drejtimi i veriut me shpejtësi prej 10-28 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -3 deri në 2 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 8 deri në 13 gradë Celsius./21Media

Back to top button