Temperatura më e lartë e ditës 31°C

Temperatura më e lartë e ditës 31°C

Sot mbi vendin tonë do të mbajē moti me diell dhe mot shumë i ngrohtë.

Era e dobët nga juglindja dhe lindja.

Të dielën dhe të hënën pritet mot me diell dhe shumë i ngrohtë me një temperaturë maksimale nga 31 deri në 35 gradë.

Që nga e marta pritet mot pjesërisht me re dhe më i freskët, herë pas here me shi e stuhi./21Media