Ana dhe Arta po sjellin një projekt

Ana dhe Arta po sjellin një projekt

Këngëtarja e mirënjohur, Ana Kabashi po shijon suksesin e këngës së fundit “Ana Kabashi”. Pas këtij projekti, Ana po planifikon të sjellë një bashkëpunim me motrën e saj, Arta Kabashin, po ashtu emër i njohur në industrinë e muzikës, transmeton rtv21.tv

Në “1 Kafe prej shpisë”, Ana tha se tani është momenti që të sjellin një bashkëpunim me motrën e saj.

Krahas këtij bashkëpunimi, Ana tregoi se ka gati edhe një projekt, i cili pritet të dalë gjatë muajit shtator. Po ashtu, artistja deklaroi se në këtë verë do të ketë shumë angazhime./21Media