Të veshura si “engjuj” të Victoria’s Secret, ato morën gjithë vëmendjen në festën e Halloween-it

Të veshura si “engjuj” të Victoria’s Secret, ato morën gjithë vëmendjen në festën e Halloween-it

Janë familja më e përfolur e showbiz-it ndërkombëtar dhe asnjëherë nuk zhgënjejnë me pamjen e tyre, as në përditshmëri, as në festa të ndryshme.

Festa e Halloween, shfaqi shumë fytyra publike të maskuar si personazhe të ndryshme por dukjen epike edhe për këtë Halloween e patën pikërisht motrat: Kim, Kourtney, Khloe Kardashian dhe gjysmë-motrat e tyre, Kylie dhe Kendall Jenner, përcjell rtv.21.tv.

Përveç fotografive me fëmijët e tyre, në veshje të njejta ato vendosën të paraqiteshin këtë Halloween si modele të pasarelës, së linjës Victoria’s Secret./21Media.