Kështu po duket Lulja në fejesën e saj

Kështu po duket Lulja në fejesën e saj

Motra e vogël e motrave Mustafa, Lulja sonte po i jep fund beqarisë, shkruan rtv21.tv

Ajo sonte po fejohet me Alban Sertollin dhe për natën e tyre me të rëndësishme kanë mbledhur familjarë e miq në një festë madhështore, për të cilën duket se janë kujdesur deri në detajin e fundit.

Si Lulja ashtu edhe Albani po duken shumë bukur.

“Me shpirt të du”, mban titullin projekti i fundit i Lules, të cilin e solli solo në muajin maj të këtij viti. /21Media