Motrat Mustafa kanë publikuar projektin e ri muzikor, kushtuar dashurisë së madhe të motrave.

“Si dashnia e motrave nuk ka “, titullohet kënga më e re e motrave të cilën e kanë publikuar në kuadër të xhirimeve të vitit të ri, shkruan rtv21.tv

Përmes tekstit të kësaj kënge dyshja shprehen dashninë dhe vlerën e motrave.

Për festat e fundvitit motrat Mustafa për fansat e muzikës së tyre sollën disa projekte te reja./21Media