Jemi mësuar t’i shohim gjithmonë pranë njëra tjetrës si në koncerte, intervista e vende të ndryshme.  Bëhe fjalë për motrat Mustafa, të cilat njihen dhe pëlqehen shumë për këngët e tyre popullore, shkruan rtv21.tv

Ndonëse tani jeni mësuar t’i shihni zakonisht me veshje elgante, në të kaluarën ato shfaqeshin me veshje tradicionale e dukeshin shumë më ndryshe.

Siç duket, Sahidja dhe Safetja janë kthyer pas në kohë, duke publikuar në Instagram një  fotografi të realizuar vite më parë./21Media