Këngëtaret e njohur kosovare, Safete dhe Sahide Mustafa, së fundmi janë larguar nga përditshmëria.

Ato kanë shkuar për pushime në Gjirin e Lalëzit në Shqipëri, shkruan rtv21.tv

Motrat Mustafa, dje dhe sot, për 136 mijë ndjekësit e tyre të shumtë në instagram kanë publikuar imazhe nga plazhi.

Kujtojmë që, projekti i fundit i Motrave Mustafa është “Shoqja si motër”, i publikuar më 04 mars./21Media