Këngëtaret më të dashura të muzikës popullore, Motrat Mustafa sot prezantuan para publikut këngën e re, “Pak unë, pak ti”. Këtë këngë e shoqëruan me një klip të bukur, ku dy motrat Safetja dhe Sahidja duken tejet elegante.

Ky videoprojekt u prit mirë nga fansat e tyre./21Media