Motrat Mustafa kanë lansuar këngën e radhës. “Një milion sekrete” titullohet kënga e re e artisteve, e cila është publikuar sot.

Për tekstin dhe muzikën e këngës është përkujdesur Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin Arti Rec.

Ndërkaq, producent ekzekutiv i këngës është Shpëtim Desku./21Media