Ditë feste në familjen Mustafa

Ditë feste në familjen Mustafa

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të njohura dhe të dashura për publikun. Ato janë të kërkuara dhe të pëlqyera kudo në trojet shqiptare.

Krahsa angazhimeve të shumta në muzikë, ato aktive po tregohen edhe në instagram,  ku përveç se promovojnë punën e tyre, ato këto rrjete i përdorin edhe për të uruar personat më të dashur, shkruan rtv21.tv.

Sot në familjen e tyre ka festë pasi që vëllau i tyre Iliri, feston ditëlidndjen.

Urime ditëlindjen Ilir aga, vëlla, i gëzofsh 100 të lumtura e paq jetën e mirë qysh e ke zemrën e mirë ”, është urimi i motrave Mustafa për vëlllain e tyre.

Kujtojmë që Iliri është vëllai i dytë i tetë motrave Mustafa./21Media