Chloe dhe dy motrat e saj po shijojnë mrekullitë e ishullit

Chloe dhe dy motrat e saj po shijojnë mrekullitë e ishullit

Modelen Chloe Goodman, shumë rrallë del në publik pa shoqërinë e motrave dhe vëllezërve të saj, si në evenimente të mëdha ashtu edhe në pushime, shkruan rtv21.tv

Së fundmi modelja po shijon pushimet në ishujt Maldive, së bashku me dy motrat e saja, Lauryn dhe Amerilan. Në fotografitë e publikuara në rrjetet sociale, ato shihet se po kënaqen me njëra tjetrën.

Motrat Goodman, kanë marrë vëmendjen e të gjithë turistëve teksa kanë shfaqur format e tyre tejet tërheqëse, në bikinit me ngjyra të ndezura./21Media