Artistja shqiptare, Adelina Tahiri është një nga emrat e dashur nga publiku. Përveç zërit dhe paraqitjeve, me anë të të cilave ka rrëmbyer zemrën e publikut, ajo shquhet edhe për bukurinë.

Sikurse artistët e tjerë, edhe Tahiri po tregohet mjaft aktive në rrjete sociale, ku po publikon pamje të shumta nga përditshmëria e saj. Për dallim prej herave të tjera, artistja së fundmi ka publikuar dy imazhe tejet të bukura, në të cilat shihet me motrën e saj, Dianën, shkruan rtv21.tv

Të veshura njësoj dhe të rregulluara mjaft bukur, motrat Tahiri përveç që duken për mrekulli në imazhet e fundit, ato janë edhe shumë të ngjashme.

Në fotot e publikuara në instagram, Adelina po merr komente dhe pëlqime të shumta.

Kujtojmë që, motra e Adelinës, Diana Tahiri është këngëtare./21Media