Mozzik bëri tatuazhin më të veçantë

Mozzik bëri tatuazhin më të veçantë

Rep-artisti i njohur shqiptar, Mozzik, është shumë aktiv në rrjetin social Instagram me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria dhe puna e tij.

Përmes një postimi që ka bërë sot, reperi ka treguar tatuazhin e ri që ka bërë dhe është shumë i veçantë.

Mozzik ka bërë tatuazh portretin e vajzës së tij Hanës, shkruan rtv21.tv

“Faleminderit shoku jem për këtë punim madhështor”, ka shkruar Mozzik krahas fotos së publikuar.

 

View this post on Instagram

 

Faleminderit shoku jem për ket punim madhështor @enotattoo ❤️🙏🏻 #besttattooartist #Hana #mygirl

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Mozzik kohëve të fundit  është shumë i përfolur nga mediat rozë për ndarjen nga Loredana.

Ndryshe, më 18 dhjetor të vitit të kaluar Loredana dhe Mozzik janë bërë prindër për herë të parë të vajzës Hanës./21Media