Reperët e njohur kosovarë, Mozzik dhe Getinjo sonte në orën 00:00 publikuan bashkëpunimin e radhës.

Kënga quhet “El Chapo”, së cilës dyshja i kanë realizuar edhe videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin e këngës janë përkujdesur artistët Mozzik dhe Getinjo, ndërsa për muzikën Rzon.

Ndërkaq, videoklipi i këngës “El Chapo” është realizuar nga Entermedia./21Media