Kënga e dyshes po pëlqehet nga publiku

Kënga e dyshes po pëlqehet nga publiku

Dy emra të njohur të skenës muzikore, Loredana dhe Mozzik, mbrëmë kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

“Eiskalt” mban itullin këngëa, të cilën dyshja e shoqëruan edhe videoklip.

Kënga e tzyre po pëlqehet  shumë nga publiku, ku ende pa u bërë 24 orë, “Eiskalt”  ka arritur milionëshin e parë në kanalin YouTube.