Kënga "Qaj" po pëqehet shumë

Kënga “Qaj” po pëqehet shumë

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, dje publikoi këngën “Qaj”. I gjithë projekti është tejet i veçantë dhe po pëlqehet shumë nga fansat dhe miqtë e artistes, të cilët e përgëzuan atë për këtë videoprojekt.

Në mesin e artistëve që e lavdëruan Fifin për këtë projekt është edhe Mozzik. “Me bo ni kong me emrin “Qaj” edhe me qa krejt veq qika jem e vogla din”, shkroi Mozzik, transmeton rtv21.tv

Për tekstin dhe melodinë e këngës është përkujdesur Fifi, ndërsa orkestrimin e ka bërë KMaster & StrikeBeats. Ndërkaq për videoklipin e këngës “Qaj” është përkujdesur Fatlum Nerguti./21Media