Ka muaj që reperi i njohur ferizajas, Mozzik ka paralajmëruar një album. Në një intervistë ai kishte potencuar se ky album do të publikohet në muajin qershor apo gusht.

Duket se reperi ka finalizuar albumin e tij, i cili me gjasë do të publikohet së shpejti.

Pas publikimit të këngës ‘Lass Mal’, Mozzik ka bërë të ditur që ka në plan një bashkëpunim me këngëtaren e mirënjohur, Kida dhe pastaj publikimin e albumit./21Media