U fol e u përfol për një ribashkim të mundshëm të reperit Mozzik dhe reperes Loredana Zefi, mirëpo një gjë e tillë si duket nuk qëndron.

Kjo ngase vet Mozzik përmes një postimi në rrjetet sociale e ka sqaruar duke treguar se nuk është në lidhje. Ai po ashtu më ndjekësit e tij shprehur edhe një shqetësim.

“Të gjithë miqtë e mi më thonë se kam nevojë për një të dashur, por unë jam një baba beqar dhe jam i frikësuar se nuk do ta gjej personin i cili do e kuptoj fëmijën tim së pari”, ka thënë në Instastory.

Mozzik nuk është deklaruar që është në lidhje që prej ndarjes nga Loredana, ata kanë një vjazë të quajtur Hana dhe kanë treguar se për shkak të së bijës takimet e tyre nuk munojnë./21Media