Reperi i njohur, Mozzik, direkt nga studio ka publikuar një projekt të ri muzikor.

Kënga nuk është publikuar në Youtube, por është në Instagram dhe është xhiruar direkt nga studio.

Ky projekt i ri muzikor i reperit titullohet “Dikush i ka fajet” dhe ka një temë aktuale.

Krahas videos në Instagram, reperi e ka shkruar edhe tekstin./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOZZIK (@mozzik)