18 dhejtori është një ndër datat më të rëndësishme për Mozzikun dhe Loredanën pasi që dy vjet më parë erdhi në jetë Hana, vajza e vetme e çiftit.

Gjatë ditës nuk munguan urimet e dyshes për të vetmen e tyre, shkruan rtv21.tv

Përveç urimeve nuk mungoi as festa e organizuar për ditëlindjen e Hanës së vogël, Mozzik është ai i cili në Instastroy publikoi disa pamje nga kjo festë./21Media