Mozzik pranoi pyetje nga fansat

Mozzik pranoi pyetje nga fansat

Reperi i njohur, Mozzik vazhdimisht sjellë projekte të reja, të cilat janë shëndërohen r në hite, shkruarn rtv21.tv

Mozzik tregohet mjaft aktiv edhe në rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon fotografi të ndryshme nga jeta e tij.

Artisti së fundmi në Instagram, pranoi disa pyetje nga fansat e tij. Njëra prej pyetjeve ishte se a është penduar ndonjëherë, për çka Mozziku nuk hezitoi të përgjigjet.

“Edhe ti” titullohet kënga e fundit e Mozzikut, të cilën e solli në bashkëpunim me reperen e njohur Tayna. Projekti i tyre është publikuar muajin e kaluar dhe deri tani numëron mbi 13 milionë klikime. /21Media