Festë në familjen Aliu

Festë në familjen Aliu

Rep artisti i njohur Mozzik, është mjaft aktiv në rrjetet sociale.

Ai në rrjetin social Instagram ku numëron mbi 600 mijë ndjekës, publikon imazhe nga përditshmëria e tij dhe pjesë nga performancat e tij.

Ai sot përmes një foto të publikuar, ka uruar babain e tij me rastin e ditëlindjes. “Urime ditëlindjen, mbreti im. Babai im”, ka shkruar ai në foto.

Kujtojmë që Mozzik së bashku me vëllaun e tij gjithashtu reper, Getinjon para disa javëve kanë publikuar këngë “Para Siempre” e cila deri më tani ka marrë mbi 1 milionë klikime në kanalin Youtube./21Media