Mozzik me fotosesion të ri

Mozzik me fotosesion të ri

Rep-artisti i njohur shqiptar, Mozzik, është shumë aktiv në rrjetin social Instagram me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria dhe puna e tij.

Së fundmi, reperi ka realizuar një fotosesion mjaft të veçantë. Fotografitë nga fotosesioni i ri i ka publikuar në Instagram, teksa ka pranuar komente të ndryshme nga fansat e muzikës së tij.

Përmes, këtyre fotografive Mozzik, ka zbuluar tatuazhet e shumta që i ka në trup. Në mesin e këtyre tatuazheve është edhe portreti i vajzës së tij Hanës, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, Mozzik më tetë nëntor ka publikuar këngën “Dhelpër Dinake” e cila deri tani ka arritur mbi shtatë milionë klikime në Youtube./21Media